שלמה גולדברג

  מייסד ויושב ראש

  מכיר מגוון רחב מאוד של טכנולוגיות מכל הסוגים, מתמקצע בעיקר בעולמות מייקרוספוט בצד שרת, ובפיתוח WEB נכון בצד לקוח, בכל הטכנולוגיות העדכניות. יחד עם זאת לומד כל הזמן על טכנולוגיות חדשות ומקשיב היטב על דיבורים של תאימות לתקנים וכדו'. מרצה מבוקש במכללות, ובמגזר הפרטי, כותב בלוג הפונה בעיקר למתחילים ומכיל מאמרים ומדרכים מפורטים בנושאים שונים.

  שלמה התפתח במכללת סלע, שם למד לפני כעשור ושימש במגוון רחב של תפקידים, החל ממפתח, ראש צוות, יועץ מומחה ומרצה מבוקש, ייצא לאינספור ייעוצים במגוון גדול של חברות, בתחילת 2012 יצא לדרך חדשה ועצמאית כשהקים את חברת "הרב דוטנט" על שם הבלוג הפופולרי, והחל במתן שירותי פיתוח יעוץ והדרכה, עם השנים גדלה החברה, תוך מתן דגש על גיוס אנשים מומחים בתחומם ובעל יכולת הדרכה מוכחת.

  חשוב גם להזכיר את ג'וינט ישראל ומפתח ואת משרד הכלכלה, אשר מימנו את הקורס במסגרת הכשרה מקצועית לחרדים (עד היום הם עושים דברים נפלאים)


  • בתאריך 06/06/17

  Import files from git using CSharp

  לאחרונה יצא לי להתעסק בפרויקט מעניין, שבמסגרתו הייתי צריך לשאוב מידע מקבצי md הנמצאים בתוך git. לאחר קצת חיפושים ושיטוטים, מצאתי את ה – Nuget הבא. ראשית צריך לקבל גישה ל – reposetory שממנו נרצה לשאוב את המידע. var client = new GitHubClient(new ProductHeaderValue("Stam-Data")); client.Credentials = new Credentials("USER", "PWD");   var current = client.Repository.GetAllForCurrent().Result; var repository = current.ElementAt(0); […]


  טלפון: 052-624-9139

  אימייל: shlomo@haravdotnet.co.il

  בלוג: הבלוג שלי

  קו"ח: צפה ב / הורד קורות חיים